sv

TYT Deneme Sınavları (PDF) İndir | Deneme Arşivi

7966 Okunma
Bu sayfamız üniversiteye geçişte ilk basamak olan TYT Konuları baz alınarak hazırlanmış denemeleri PDF formatında paylaşacağız.

Bu sayfamız üniversiteye geçişte ilk basamak olan TYT Konuları baz alınarak hazırlanmış denemeleri PDF formatında paylaşacağız.

Adayların sınavda çıkacak konuları çalıştıktan sonra test ve deneme çözmeleri başarıyı arttıracak en önemli unsurlardandır. Bu sebeple üniversite adayı belirli aralıklarla kendini denemeli, bu deneme sonuçlarını not ederek yaptığı yükselmeyi görebilmelidir. TYT ve AYT’ye hazırlık sürecinde önemli bir kriter olan deneme çözme işleminizi desteklemek amacıyla MEB tarafından hazırlanan denemeleri sayfamıza ekleyeceğiz ve bu sayfayı belirli aralıklarla yenileyerek güncel kalmasını sağlayacağız. Deneme çözmenin yanı sıra Çıkmış Sorular da çözmek sınavda başarıyı arttıracak unsurlar arasındadır. Geçmiş yıllarda sorular sorulan gelecek yıllarda sorulan soruların habercisidir. EBA tarafından yayımlanan 16 tane TYT denemesini indirmek için EBA Akademik Destek Denemeleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Denemeleri indirmek için, deneme isminin yanındaki “indir” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Denemeler PDF formatında inecektir. Denemelerin cevap anahtarlarını son sayfada bulabilirsiniz. Aşağıdaki yorum kısmında eklenmesini istediğiniz yayınlar varsa belirtin lütfen. İyi çözmeler.

2020 TYT Deneme Sınavları

TYT DENEME SINAVI 1 TYT DENEME SINAVI 2 TYT DENEME SINAVI 3 TYT DENEME SINAVI 4 TYT DENEME SINAVI 5 TYT DENEME SINAVI 6 TYT DENEME SINAVI 7 TYT DENEME SINAVI 8 TYT DENEME SINAVI 9 TYT DENEME SINAVI 10 TYT DENEME SINAVI 11 TYT DENEME SINAVI 12 TYT DENEME SINAVI 13 TYT DENEME SINAVI 14 TYT DENEME SINAVI 15 TYT DENEME SINAVI 16 TYT DENEME SINAVI 17 TYT DENEME SINAVI 18 TYT DENEME SINAVI 19 TYT DENEME SINAVI 20 TYT DENEME SINAVI 21 TYT DENEME SINAVI 22 TYT DENEME SINAVI 23
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI
  • Diyar
    2 sene önce

    Denemeleriniz çok güzel olmuş ellerinize sağlık

    yorum beğen

Sıradaki içerik:

TYT Deneme Sınavları (PDF) İndir | Deneme Arşivi