sv

Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji Bölümü Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

150 Okunma

Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji Bölümü Taban Puanları

2019 yılında Üniversite bölüm tercihi yapacak olan ve 4 yıllık Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji bölümünü seçecek üniversite adayları için taban ve Tavan puanları ile 2018 YKS Yerleştirme başarı sıralamasını bir araya getirdik.

ÖSYM tarafından yayınlanan en son veriler aşağıdaki şekildedir. Sitemizdeki bilgiler güncel olup, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu puanlar 2018 Üniversite yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş olup 2018 TYT ve AYT’ye girip tercih yapacaklar bu puanları göz önünde bulundurmalılar. 2018-2019 Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji Taban Puanları ve Başarı Sıralaması :

2019 YKS’ye girenler aşağıda yer alan Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji Bölümü taban puanları, Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji başarı sıralamaları ve kontenjanları aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji Bölümü Hangi Üniversitelerde var : Selçuk, Necmettin Erbakan, Aksaray, Bartın ve Niğde Üniversitesi.

Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji Puan Türü nedir : SAYISAL

# Not: Bu haberimizi cep telefonu ile okuyorsanız tabloyu tam olarak görebilmek için yatay ekran okuyunuz.

Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji Bölümü Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

Üniversite AdıFakülte/YüksekokulBölümPuan
Türü
Genel
Kont.
Yer.Taban PuanlarıEn Büyük
Puan
Başarı Sıralaması
AKSARAY ÜNİVERSİTESİFen-Edebiyat FakültesiBiyoteknoloji ve Moleküler BiyolojiSAY5028204,41371277,47397Dolmadı

*Yüksekögretim Programı’nın en küçük puanına karşılık gelen OBP’li yaklaşık başarı sırasıdır. 2018-2019 Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji Bölümü Başarı Sıralaması ve Taban Puanları, Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji Bölümü Başarı Sıralaması 2018 2019 Taban Puanları, Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji Bölümü Başarı Sıralamaları, Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji Bölümü Başarı Sırası, Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji Bölümü İçin Kaç Puan Gerekir, Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji YKS Taban ve Tavan Puanları 2018/2019.

Kaynak: 2019 Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji Bölümü Başarı Sıralaması, Taban-Tavan Puanları ve Kontenjanları

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji Bölümü Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları