sv

AYT Deneme Sınavları (PDF) İndir | Deneme Arşivi

17390 Okunma
Bu sayfamız üniversiteye geçişte ilk basamak olan AYT Konuları baz alınarak hazırlanmış denemeleri PDF formatında paylaşacağız.

Bu sayfamız üniversiteye geçişte ilk basamak olan AYT Konuları baz alınarak hazırlanmış denemeleri PDF formatında paylaşacağız.

Adayların sınavda çıkacak konuları çalıştıktan sonra test ve deneme çözmeleri başarıyı arttıracak en önemli unsurlardandır. Bu sebeple üniversite adayı belirli aralıklarla kendini denemeli, bu deneme sonuçlarını not ederek yaptığı yükselmeyi görebilmelidir. TYT ve AYT’ye hazırlık sürecinde önemli bir kriter olan deneme çözme işleminizi desteklemek amacıyla MEB tarafından hazırlanan denemeleri sayfamıza ekleyeceğiz ve bu sayfayı belirli aralıklarla yenileyerek güncel kalmasını sağlayacağız. Deneme çözmenin yanı sıra Çıkmış Sorular da çözmek sınavda başarıyı arttıracak unsurlar arasındadır. Geçmiş yıllarda sorular sorulan gelecek yıllarda sorulan soruların habercisidir. EBA tarafından yayımlanan 16 tane TYT ve AYT denemelerini indirmek için EBA Akademik Destek Denemeleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Denemeleri indirmek için, deneme isminin yanındaki “indir” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Denemeler PDF formatında inecektir. Denemelerin cevap anahtarlarını son sayfada bulabilirsiniz. Aşağıdaki yorum kısmında eklenmesini istediğiniz yayınlar varsa belirtin lütfen. İyi çözmeler.

YKS (AYT) Deneme Sınavları (PDF)
1) YKS (AYT) Deneme Sınavı-1İndir
2) YKS (AYT) Deneme Sınavı-2İndir
3) YKS (AYT) Deneme Sınavı-3İndir
4) YKS (AYT) Deneme Sınavı-4İndir
5) YKS (AYT) Deneme Sınavı-5İndir
6) YKS (AYT) Deneme Sınavı-6İndir
7) YKS (AYT) Deneme Sınavı-7İndir
8) YKS (AYT) Deneme Sınavı-8İndir
9) YKS (AYT) Deneme Sınavı-9İndir
10) YKS (AYT) Deneme Sınavı-10İndir
11) YKS (AYT) Deneme Sınavı-11İndir
12) YKS (AYT) Deneme Sınavı-12İndir
13) YKS (AYT) Deneme Sınavı-13İndir
14) YKS (AYT) Deneme Sınavı-14İndir
15) YKS (AYT) Deneme Sınavı-15İndir
16) YKS (AYT) Deneme Sınavı-16İndir
17) YKS (AYT) Deneme Sınavı-17İndir
18) YKS (AYT) Deneme Sınavı-18İndir
19) YKS (AYT) Deneme Sınavı-19İndir
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

AYT Deneme Sınavları (PDF) İndir | Deneme Arşivi